Nowości

2013-01-05 11:30

ArchD na Facebook'u

Śledź najnowsze projekty.

Więcej...

2011-08-11 10:15

nasz BLOG

porady, nowinki wnętrzarskie, style i wiele innych praktycznych wskazówek

Więcej...

Pracownia

Twoja przestrzeń to azyl - synonim zdrowia, radości i spokoju.


... kiedy mówimy, że projektowanie wnętrz jest dla nas najciekawszym zajęciem i jednocześnie wymarzonym sposobem na życie. Cieszymy się, kiedy naszą wiedzą oraz umiejętnościami możemy dzielić się z Państwem. Zawsze chcemy aby otaczające piękno i dobry styl było kojarzone z naszymi Klientami.
Jesteśmy dobrze zorganizowaną i rozwijającą się grupą przyjaciół, która poprzez projektowanie i aranżację wnętrz (mieszkalnych, biurowych, handlowych, usługowych, etc.) w pełni realizuje się zawodowo.
Nasz zespół tworzą architekci, architekci wnętrz, architekci krajobrazu, dekoratorzy, styliści i psycholodzy – a wszystko po to być móc sprostać Państwa wymaganiom, spełnić wszelkie oczekiwania oraz mieć satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.
Jesteśmy w pełni świadomi tego jak ogromne znaczenie może mieć dla Państwa dobrze zaprojektowane wnętrze, dlatego dokładając wszelkich starań z pewną konsekwencją możemy zrealizować Państwa marzenia o miejscu, do którego z przyjemnością się wraca i w którym można czuć się naprawdę dobrze.
Dlatego do każdego typu projektu podchodzimy w sposób indywidualny w pełni angażując cały swój zapał, wiedzę oraz doświadczenie.
Bezustannie dążymy do tego aby wszystkie nasze projekty łączyły ze sobą funkcjonalność, ekologiczne rozwiązania oraz obowiązujące trendy dla Państwa a dla nas naszą PASJĘ tworzenia piękna w przestrzeni.

 

OPTIMI AD ALIOS
Najlepsze usługi dla naszych Klientów.